Facebook

Kdo je kdo

Profil: Zdeněk Rubáš

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaRuby, Rubik
Narozen 7. 10. 1967 - So
Kde Rokycany
Bydliště 
Záliby Běžky, hokej, příroda, historie, kultura, literatura...
Foto Ve fotogalerii
Kontakt zdenek.rubas[zavi...
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál BRDY - Těškov - Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2022/23
Ski areál BRDY - Těškov - Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2022/235. 12. 2023
4.12.2023 projeta stopa Těškov v délce 21 km -Těškov - Holoubkov- Mýto lyžování pěkné
3.12. Ski Strašice -
...více

2022 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2022 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.24. 06. 2022
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy 8.červen 2024 Info
8. Červen 24 - So, 13:00
Silniční a gravel klasika po vrcholcích Brd se startem ve Strašicích ve sportovním areálu. přihlášky již na www.4timing.cz

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

1.1. ve 13h startujeme VC Eko komíny a ADS stavby
z Rokycan na Žďár - tradiční závod do vrchu pro cyklisty a běžce o 10 000,- Kč
Fotogalerie - Procházení

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.

Článek

Sparťan Richard HABERMANN žlutý dvě etapy na RBB Tour a Daniel Mlejnek nejlepší v U23

Sparťan Richard HABERMANN žlutý dvě etapy na RBB Tour a Daniel Mlejnek nejlepší v U23

Po - 22. Květen 2023, 11:52 - roadcycling.cz

Skvělý výkon a vítězství v časovce zajistilo Richardovi žlutý trikot vedoucího závodníka. Team Sparty v druhé etapě držel tempo závodu pod kontrolou a Habermann přidal 4. místo v dojezdu etapy. V 3. kopcovité etapě unikla 10ti členná skupina s naším mladým Danielem Mlejnkem. V polovině závodu se začalo útočit z pelotonu a do čela se dostala 5ti členná skupina favoritů , bohužel bez našeho leadra. Sparťan Daniel Mlejnek dotaženým únikem do cíle získal dres nejlepšího závodníka v kategorii do 23let, což je jeho zatím největší úspěch. Děkujeme za příjemné ubytování a zázemí v hotelu Kasper - Cyklopenzion v Jindřichově Hradci

Šimon Vaníček zužitkoval poslední a nejtěžší etapu RBB Tour k celkovému prvenství

Profilově náročná etapa už předem nahrávala průběžně druhému v pořadí Šimonu Vaníčkovi z ČEZ Cyklo Team Tábor, který tu loni vyhrál vrchařskou soutěž. Naopak Richard Habermann nastupující do poslední etapy ve žlutém nemůže kopce označit za svou doménu. A tyhle předpoklady se potvrdily. Šimon etapu dokonce vyhrál a stal se tak i celkovým vítězem letošní RBB Tour, XXIV. Memoriálu Jiřího Hudínka.
Nakonec to nejlepší. Takže 15,5km okruh s převýšením 227 metrů a to vše 10x. První polovina okruhu převážně do kopce, z 500 metrů nadmořské výšky po 8 km o 200 metrů výš. Pak kaskádovitý sestup a poslední 4 km sešup do cíle.
Ve žlutém se do posledního dějství vydal Richard Habermann z AC Sparta Praha se 14vteřinovým náskokem na Šimona Vaníčka z ČEZ Cyklo Team Tábor, který jel v zeleném nejlepšího v bodovací soutěži, a Rakušana Leopolda z Arbö Radteam Feld am See. Puntíky nejlepšího vrchaře měl na sobě Matěj Vik a bílý nejlepšího v kategorii do 23 let Matyáš Fiala, oba týmoví kolegové Šimona Vaníčka. A i v týmech byl na první pozici ČEZ Cyklo Team Tábor, které v MIXu doplňoval Maximilian Kerl z AŠ Mladá Boleslav.
Hned v prvním okruhu odjelo deset lidí (na snímku), z českých tu byli Matěj Vik a Maximilian Kerl, Dominik Horák (CK Příbram Fany Gastro), Daniel Mlejnek (AC Sparta Praha) a Petr Fiala (Xeelo CT). Po třetím okruhu už měli náskok 3:40 min. V dalším Sparta dokázala odstup stáhnout na 1:30 min.
V 5. kole odpadli z čela Vik a Horák. Po 6. okruhu měla vedoucí osmička k dobru 30 sekund na pět závodníků (na snímku níže) a 2 minuty na dalších pět, mezi nimiž byl i Habermann. Hlavní pole o 28 lidech ztrácelo +3:50. V 7. kole se první dvě skupiny sjely, za nimi jela trojice se žluťákem, peloton měl manko už 5 minut.
V 8. okruhu došlo k zásadní změně, na čele se vykrystalizovala pětice Šimon Vaníček, Hans-Jörg Leopold, Petr Fiala, Patryk Gieracki (Piaseczno) a Michal Rotter (Favorit Brno). Nejbližších šest pronásledovatelů ztrácelo přes 5 minut. Peloton, kde byl i Richard Habermann, měl ztrátu 6 minut a ta do cíle ještě narostla na 7,5 min.
Etapu vyhrál Šimon Vaníček před Petrem Fialou a Patrykem Gierackim. V celkovém pořadí skončil za Šimonem na 2. místě rakouský závodník Hans-Jörg Leopold a třetí Michal Rotter.
Šimon Vaníček pochopitelně udržel i zelený dres, vrchařský jeho kolega Matěj Vik. Bílý nejlepšího mladíka v poslední etapě pro sebe získal Daniel Mlejnek. Týmovou soutěž ovládli Poláci z Luks 3 Piaseczno.
V loňském ročníku Šimon sice vyhrál vrchařskou soutěž, ale v celkovém pořadí byl až 14. Co se změnilo? "Jednoznačně rozhodla lepší časovka, kde jsem tolik neztratil." Původním povoláním je cyklokrosař, ale letos se mu hodně daří na silnici. Co takhle to prohodit? "Přemýšlím o tom, ale zatím to nechávám otevřené."Vítězem druhé etapy RBB Tour je Štěpán Široký. Ve žlutém zůstává Richard Habermann
20.05.2023 | Jiří Vlasák, foto: Pavel Kopecký

Vítězem druhé etapy RBB Tour je Štěpán Široký. Ve žlutém zůstává Richard Habermann

Druhá etapa RBB Tour, XXIV. ročníku Memoriálu Jiřího Hudínka, nebyla profilově tak náročná, jako bude ta zítřejší, ale bojovná byla dost. V průběhu závodu došlo k mnoha únikům, nakonec se ale o etapu utkala necelá třicítka závodníků. Nejrychlejší byl Štěpán Široký z Favoritu Brno. Richard Habermann z AC Sparta Praha udržel žlutý dres, ale Šimon Vaníček z ČEZ Cyklo Team Tábor se mu přiblížil na pouhých čtrnáct sekund.


Už na osmém kilometru odjelo 11 závodníků, ale ve druhém okruhu bylo vše opět pohromadě. V další okruhu spadli nepříjemně dva závodníci, Michal Kollert a Jan Kadaně, druhý jmenovaný skončil v nemocnici, ale naštěstí nic vážného. Ve čtvrtém kole se vydal na sólo akci Polák Miazga z Luks 3 Piaseczno, získal ale jen dvacetisekundový náskok a v pátém okruhu byl opět součástí hlavní skupiny.

Úspěšnější byla trojice Matyáš Fiala (ČEZ Cyklo Team Tábor), Patryk Gieracki (Luks 3 Piaseczno) a Jan Brňák (Cyklotrener Varnsdorf), jedoucí tady v týmu MIX3 (na snímku). Na peloton dokázali najet až 1:50 min. Jenže v osmém okruhu se začalo v hlavním poli dost závodit a jejich náskok vzal za své. V dalším kole se podařilo odjet až na 50 sekund Maximilianu Kerlovi z AŠ Mladá Boleslav, který tu jede v MIX týmu s Táborskými. I jeho ale v dalším okruhu dostihlo hlavní pole, takže se o etapu nakonec spurtovalo z necelé třicítky závodníků.Spurt vyhrál Štěpán Široký z Favoritu Brno před Šimonem Vaníčkem z ČEZ Cyklo Team Tábor a Petrem Fialou z Xeelo CT, tady jedoucího v MIX3 týmu.

Šimon Vaníček se díky bonifikačním vteřinám i z prémií dostal na 2. místo se stejným časem jako rakouský závodník Hans-Jörg Leopold z Arbö Radteam Feld am See. Na průběžného lídra mu schází 14 sekund.

Šimon zároveň do zítřejší etapy oblékne zelený trikot nejlepšího v bodovací soutěži. Nejlepším vrchařem je po dnešku týmový kolega Vaníčka Matěj Vik a i bílý dres je v držení Táborských. Má ho Matyáš Fiala. Je vidět, že dnešní aktivita týmu ČEZ Cyklo Team Tábor své ovoce přinesla a jezdci AC Sparta Praha budou mít zítra v kopcovité etapě plné nohy práce, aby uhájili dres nejcennější.

Žluté triko totiž zůstalo Richardu Habermannovi: "Poděkování patří celému týmu, odtáhli dvě třetiny závodu. Škoda, že nevyšla etapa, ale žluťák je super. Zítra budou kopce, takže se musíme dobře připravit, abychom ho uhájili."

Úvodní časovku RBB Tour vyhrál Richard Habermann
19.05.2023 | Jiří Vlasák, foto: Pavel Kopecký

Úvodní časovku RBB Tour vyhrál Richard Habermann
Úvodním dějstvím RBB Tour byla časovka jednotlivců. Nejrychleji ji projel Richard Habermann z pražské Sparty před rakouským závodníkem Leopoldem a Šimonem Vaníčkem z ČEZ Cyklo Team Tábor.Do etapáku nakonec nastoupilo 61 cyklistů sdružených v 11 týmech.
Dvanáct zvlněných kilometrů úvodní časovky s pětisetmetrovým štěrkovým úsekem projel Richard Habermann v čase 16:52 a druhého v pořadí Hans-Jörg Leopolda z Arbö RadTeam Feld am See za sebou nechal o 13 sekund. O dalších 11 zaostal na 3. místě Šimon Vaníček z ČEZ Cyklo Team Tábor (na snímku)."Oproti loňsku, kdy jsem dojel v časovce dvanáctý, mám letos nejspíš lepší nohy a taky dost pomohla koza, která loni nebyla," řekl vítěz časovky Richard Habermann (na snímku). "Zítřejší etapa končí jen kousek od domu mých příbuzných, tak bych se samozřejmě rád ukázal."
Richardovi patří tři dresy, pouze bílý pro jezdce do 23 let oblékl Alberto Carlo Monti z Ústeckého Centra Cyklistiky, který v absolutním pořadí obsadil 6. místo.

I v týmech patří prvenství týmu AC Sparta Praha, o 3 vteřiny než Sparta je horší na 2. místě MIX ČEZ Cyklo Team Tábor a Auto Škoda Mladá Boleslav.
Zítra se startuje v 11 hodin v Popelíně a 16,3 km dlouhý okruh přes Horní Olešnou, Zahrádky, Bořetín a Českou Olešnou si dají cyklisté desetkrát.
1
71 CZE 1999 10059648516 HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA ACS
0:16:15
0:00:00
2
21 AUT 1983 10002727401 LEOPOLD Hans-Jörg ARBÖ RADTEAM FELD AM SEE ARF
0:16:28
0:00:13
3
1 CZE 1999 10010966943 VANÍČEK Šimon MIX - ČEZ CYKLO TEAM & AUTO ŠKODA ML. BOL. ČEZ
0:16:39
0:00:24
4
91 CZE 2000 10023561886 ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV
0:16:54
0:00:39
5
66 POL 1999 10015850689 GIERACKI Patryk LUKS 3 PIASECZNO PIA
0:17:07
0:00:52
6
83 CZE 2004 10128808708 * MONTI Alberto Carlo MIX3 - VARNSDORF & ÚSTECKÉ CC & XEELO CT MIX3
0:17:07
0:00:52
7
2 CZE 2003 10092747542 * FIALA Matyáš MIX - ČEZ CYKLO TEAM & AUTO ŠKODA ML. BOL. ČEZ
0:17:08
0:00:53
8
4 CZE 1998 10014825523 BAKUS Tomáš MIX - ČEZ CYKLO TEAM & AUTO ŠKODA ML. BOL. ČEZ
0:17:08
0:00:53
9
28 AUT 1988 10035067908 GERETSCHNIG Martin ARBÖ RADTEAM FELD AM SEE ARF
0:17:08
0:00:53
10
73 CZE 1993 10007503336 RUGOVAC Denis AC SPARTA PRAHA ACS
0:17:12
0:00:57
11
85 CZE 1984 10002885631 KOLLERT Michal MIX3 - VARNSDORF & ÚSTECKÉ CC & XEELO CT MIX3
0:17:13
0:00:58
12
35 POL 2003 10084821026 * BROZYNA Maksymilian TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT TCC
0:17:24
0:01:09
13
74 CZE 2004 10046427416 * MLEJNEK Daniel AC SPARTA PRAHA ACS
0:17:24
0:01:09
14
72 CZE 1992 10128403833 DVOŘÁK Michal AC SPARTA PRAHA ACS
0:17:32
0:01:17
15

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 18x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2023/RBBtour/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-rbb-Daniel-Mlejnek-U-23-3171.jpg
1-rbb-Dvorak-Habermann-3261.jpg
Mlejnek-Cyklopenzion-Kasper.jpg
Motul-Sparta.jpg
Pohar-RBB-.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 24. 06. 2022
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol
CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol5. 08. 2021
jedinečný systém zavěšení jízdních kol a koloběžek od Sparta cycling.
Univerzální venkovní stojan pro 7 ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

18.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
18.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic23rd October 2023
18. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic startuje v sobotu 8.června 2024 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

marcxm60: Can spanking therapy cause more harm than good youtube
18 best private search engines in 2023 panda security
http://victoria.june-news-anal.tiktok-pornhub.com/?julia-amanda

gay stroking porn tube free bald girl porn free forgotten enama porn lebanease porn christian porn marriage ...[zkráceno]
Přidáno 25. 02. 2024 ke článku: Višegradská 4 - VC Slovenska: sparťan Petr Fiala obsadil 4. místo a 4 sparťané v TOP 11 > Reakce
 
shellyhp11: Veronica hart videos veronica hart pornstar adult empire
Swedish gay boys blog featuring hot naked twinks and
http://dark.humor.websites.hoterika.com/?amaya-amani

leck mich am porn midget porn video tgp free little white pussy porn venezuela porn tgp celebrity porn a

Přidáno 25. 02. 2024 ke článku: AC Sparta Praha: Tour 2015 - začala přípravou týmu na Šumavě > Reakce

Příspěvky z fóra

kathrynps69: Loosing my virginity with my step dad first time having sex
50 to 1 video series platinum x adult film database
http://hard-italiano.gratis-huye.miaxxx.com/?janice-kaleigh

kt porn free outdoor porn clips porn of penis insertion beautiful hot black women porn jordan blue porn
...[zkráceno]
Přidáno 24. 02. 2024 do vlákna:
 
briananj11: Best deep web search engines 11 great options the daily dot
18 asian porn videos free japanese sex oriental xxx movies
http://pornmasturbationtoys.tiktok-pornhub.com/?dakota-kari

young wifes porn natalie pandorf porn cat porn spayed commercial foreign illegal taboo porn videos hot ...[zkráceno]
Přidáno 24. 02. 2024 do vlákna:

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru